Ocak 18, 2008

güzellik

bir arkadaşın olması, onun da bir arkadaşının olması, böyle voltran kurup çıkan helezonla kaynaşıverip de. plansız olunca güzel oluyor abi yeaa meaa tribine girmeyeceğim, planlı olunca da gayet güzel oluyormuş pek ala. =) mekan da tanıdık olunca ayrı güzel oluyormuş hani. listeye parça koymalar, son birayı bedavaya getirmeler..

İstiklal'de tralala laa deyip çoşumsu koşan üç tip, biraz önce cihangirdeydik ne kadar da eğlendik, sen ben o. entel dantel eğlendik..eş-dost olabilmek güzel şey velhasıl. sırtını dayayıp içebilmek, üzük kalınca gözler kahkaha koparabilmek güzel. bunların hepsini blackwater park çalarken yazabilmek ayrı güzel. görünen o ki ben de pek güzelleşmişim kendimden şüphe ettim sevgi pıtırcığımıyım neyim..(iki noktanın güzelliği bambaşkadır. aradadır, gridir. nitekim nokta gibi sonuca varmaz, üç nokta gibi de uzamaz. belirsizdir ve pide kadar önemlidir=)
en dipte bir not;

emosal tribalde hatun kısmı tedavülden kalksın yalnız. yada hepsini bir yere toplayıp orada besleyelim. göz makyajı akmasın, krepe yapılmasın saçlar, önler yapışmasın alna, eşşek yalamış gibi. yakışmıyor gençler! hayır sizin atalarınız da böyle değildi ki kime çektiniz bilmem..

1 yorum:

tefsir